Vitelit.com

Komplexní prémiová péče o Vaše srdce - Vitelit Cardio

  • 25.09.2019
  • Komplexní prémiová péče o Vaše srdce - Vitelit Cardio

Srdce nikdy neodpočívá. Je v plném nasazení dokonce i když spíme, a pokud zažíváme stresující chvíle či intenzivní trénink, jede na 200 procent. Bez určitých orgánů bychom mohli přežít, ale srdce mezi ně rozhodně nepatří. Naštěstí se vyvinulo ve výkonný a spolehlivě fungující sval. Péče o kardiovaskulární systém, především srdce, hraje klíčovou roli, jestli chceme prožít dlouhý a spokojený život. 

Srdce pumpuje krev do různých částí těla prostřednictvím arterií, cév a žil. A je to právě cévní systém, který srdce vyživuje – pokud se zablokuje, dochází k infarktu. Prevence je jasná: přestat kouřit, žít aktivněji, eliminovat stres a konzumovat zdravá, lehká jídla. Můžete ovšem udělat ještě něco navíc, aby vaše srdce šlapalo jako hodinky. Kompava vám přináší moderní preparáty, které se o něj královsky postarají.

Vědecky ověřená klasika, která doopravdy funguje: Omega 3 mastné kyseliny patří k tomu nejdůležitějšímu, co vaše srdce potřebuje – optimalizují krevní tlak a snižují hladinu cholesterolu. Specialitou na našem trhu je vysokoúčinný přírodní enzym Serrapeptase, který přispívá k rozkladu a odstranění poškozených buněk z organizmu. L-carnitin vám zase dodá potřebnou energii pro zdravou srdeční činnost i během nadstandardních výkonů. U nás však toho najdete mnohem víc, s výběrem vám rádi poradíme.    

Tags: péče o srdce


Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme pravidelně informovat o nových článcích z našeho blogu, nových produktech a speciálních akcích a slevách našich doplňků stravy.

REGISTROVAT / PŘIHLÁSIT >
© 2019 Vitelit.com | Tvorba eshopu na míru grafické studio Designcrew