Vitelit.com

Vitelit INTENSE TRINITY

KOMPLETNÍ PODPORA IMUNITY A METABOLISMU

 • 2 550 KčVitelit INTENSE TRINITY

Produktová řada Vitelit zahrnuje komplex vitamínů a minerálů Vitelit INTENS TRINITY, který nemá vesložení žádné analogy. Prémiový doplněk stravy zahrnuje optimální počet složek, které mohou rychle doplnit nedostatek vitamínů a minerálů, urychlit metabolismus a zvýšit odolnost těla vůči vnějším faktorům. Kompozice obsahuje více než 23 látek oddělených systémem TRINITY, což poskytuje nejpříznivější účinek z příjmu. Produkt je určen pro lidi od 14 let a má širokou škálu aplikace.

INTENZIVNĚ NAPLNÍ TĚLO VITAMÍNY A MINERÁLY

Více než 23 certifikovaných komponentů vybraných podle množství a kompatibility, systém TRINITY. Pomáhá posilovat imunitu a zlepšuje metabolismus.

OBSAHUJE OPTIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ

Vhodné pro všechny věkové kategorie od 14 let. Nevyžaduje dodatečný příjem vitamínů a minerálů, vyrovná nedostatek vitamínů a minerálů při stresu, nemocí a rehabilitací, při intenzivním sportováni a těžké fyzické prací.

VYSOKÁ KVALITA – MAXIMÁLNÍ VÝSLEDEK

Dokonalá kvalita složeni. Vyrábí se v Rakousku. Produkt je certifikován.

Doporučuje Milan Vágner - mistr světa v judo

SYSTEM TRINITY

Vitelit INTENSE TRINITY má unikátní složení, které dovoluje zvýšit působení tohoto doplňku stravy na organizmus. Jedná se o to, že ne všechny vitamíny a minerály jsou kompatibilní při užití současně mezi sebou. Proto většina podobných přípravků, co jsou na trhu nemají patřičný vliv na Vaše zdraví. Je nutné brát v úvahu, že některé komponenty, které jsou součástí vitamínových a minerálních přípravků kromě toho že nejsou kompatibilní, navíc jsou schopné působit jeden proti druhému, a to pak muže mít i negativní dopad na zdraví člověka.


Našim odborníkům se podařilo nejenom rozdělit vitamíny a minerály do kompatibilního složení působící mezi sebou, ale taky vzít v úvahu odlišnou citlivost organizmu v různých denních dobách. V důsledku tohoto zjištění jsme rozdělili komplex Vitelit Intense Trinity na ranní, polední a večerní dávky. Což přispělo ke skutečnosti, že vitamíny a minerály jsou lépe vstřebávány a tím přinášejí nenahraditelnou výhodu pro Váš organizmus a celkové zdraví a vitalitu.


Výhoda ranní dávky je, že obsahuje prvky, které dodávají více energie po ránu. Polední dávka je navržena tak, aby by udržela energetickou rovnováhu během celého dne a člověk tak mohl vykonávat svou denní činnost, a necítil se unavený, vyčerpaný nebo ospalý. Ve večerní dávce je složení navrženo tak, aby tělo mohlo přijmout všechny potřebné látky a uložilo se k odpočinku a relaxaci přes noc.

Ranní dávka

Obsahuje prvky, které dodají tělu více energie po ránu a přispívají i k lepší náladě přes den.

Polední dávka

Je zkombinována tak, aby udržela energetickou rovnováhu v průběhu celého dne a člověk mohl vykonávat svou činnost a při tom se necítit unavený, podrážděný nebo ospalý.

Večerní dávka

Obsahuje vitamíny a minerály, které pomáhají organizmu připravit se na odpočinek a spánek.

Složení Vitelit INTENSE TRINITY

Ochrana imunity

Pozitivně ovlivňuje metabolismus, má vynikající schopností podporovat imunitní systém a jeho unikátní vyvážené složení doplňuje všechny potřebné vitamíny a minerály v těle.

Síla a vytvalost

Pomáhá organismu zvládat zvýšenou fyzickou a psychickou zátěž, normalizuje metabolismus a fyzickou kondici. Vitamín B1 působí příznivě na nervový systém a proti únavě, vitamín C je velice důležitý pro správnou funkci imunitního systému a podporuje odolnost organismu proti infekcím

Antioxidační účinky

Podporuje oběhový systém, normalizuje činnost srdce a přispívá ke stabilizací krevního tlaku. Má také příznivý účinek na kůži a tkáně, udržuje přirozenou pružnost pokožky, tím brání její ochabnutí a omezuje tvorbu vrásek. Účinně ničí škodlivé volné radikály a chrání tělo před poškozením negativními vlivy z okolí.

Ochrana proti stresu

Pomáhá organismu přizpůsobit se emocionálnímu stresu a byt odolnější. Hořčík a vitamín B6 přispívají ke snížení míry únavy, vyčerpání a k normalizací psychické činnosti. Vitamín B9 pozitivně působí na procesy paměti, celkovou koncentraci a odolnost vůči stresu.

Zdraví kůže, vlastů a nehtů

Chrání zdraví a krásu Vašeho těla. Dodává tělu energii, příznivě ovlivňuje vitalitu a podporuje přirozenou obranyschopnost. Regeneruje, normalizuje a vyživuje nehty, kůží, vlasy a sliznice.

Zlepšení paměti

Má příznivý vliv na procesy paměti, soustředění, mentální výkonnost a kognitivní schopnosti.

Pro koho jsou produkty Vitelit vhodné?

Pro sportovce a profesionály

Pro lidi s aktivním životním stylem

Pro seniory a důchodce

Pro podporu léčby při nemoci

Pro Lidi s vyčerpanou zásobou vitamínů a minerálů

Pro špatné stravování

Pro psychicky a náročnou práci

Pro těžkou fyzickou práci

Pro lidi s oslabenou imunitou a metabolismem


Výživový doplněk stravy Vitelit INTENSE TRINITY je navržen speciálně pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl. Zvyšuje odolnost organismu vůči vnějším faktorům, zlepšuje imunitu, příznivě ovlivňuje činnost všech orgánů a systémů. Užití ozdravných komplexů VITELIT je efektivním způsobem doplnění nedostatku energie a vitality a kvalitní prostředek jak se ochránit před množstvím problémů dnes a v blízké budoucnosti.

Doporučujeme prokonzultovat užívání tohoto přípravku s Vašim lékařem. Biologicky aktivní doplněk stravy. Není léčivým přípravkem.

Složení: vitamin C (kyselina L-askorbová), uhličitan vápenatý, přírodní pomerančová příchuť, barvivo ß-karoten, taurin, síran zinečnatý, vitamin E (DL-alfa-tokoferylacetát), niacin (kyselina nikotinová), biotin (D-biotin), kyselina pantothenová, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), glukonát hořečnatý, jodid draselný, glukonát manganatý, vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin B12 (cyanokobalamin), vitamin K (fylochinon), síran železnatý, selenit sodný, kyselina listová, hexahydrát chloridu chromitého, vitamin B1 (thiamin hydrochlorid), síran měďnatý, maltodextrin, okyselující činidlo: kyselina citronová, sladidlo: sukralóza.

Světle oranžový prášek s příchutí pomeranče

Použití: instantní doplněk stravy

Všechny složky jsou potravinářské nebo farmaceutické kvality.

Způsob užití a dávkování: denní dávka obsahuje tři jednotlivé dávky – sáčky č. 1, 2 a 3. Pro nejvyšší účinek doporučujeme užívat jednu dávku (sáček č. 1) ráno, druhou dávku (sáček č. 2) během dne, a třetí dávku (sáček č. 3) večer.

Celý obsah jednoho sáčku (jednotlivou dávku) rozmíchat v malém množství vody (150-200 ml) o pokojové teplotě a vypít během jídla nebo po jídle. Doporučený odstup mezi jednotlivými dávkami musí být nejméně 2 hodiny.

Důležité informace:

 • Před použitím doporučujeme prokonzultovat s vaším lékařem.
 • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Nevhodné pro děti do 14 let.
 • Neobsahuje laktózu a lepek.
 • Není plnohodnotnou náhradou pestré stravy a nenahrazuje jiné předepsané léky.
 • Je možná individuální nesnášenlivost jednotlivých látek.
 • Nepoužívejte, pokud folie sáčku poškozena.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Není léčivým přípravkem.
 • Vhodné pro dlouhodobé použití.

Hmotnost: 900 g

Druh balení: balení obsahuje 90 sáčků (30 sáčků č. 1, 30 sáčků č. 2, 30 sáčků č. 3) hmotnosti 10 g.

Skladování: na suchém místě chráněném před přímým slunečným zářením, mimo dosah dětí, při teplotě nepřesahující 25 °C.

Produkt se prodává bez receptu v lékárnách, potravinových nebo specializovaných obchodech.


Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme pravidelně informovat o nových článcích z našeho blogu, nových produktech a speciálních akcích a slevách našich doplňků stravy.

REGISTROVAT / PŘIHLÁSIT >
© 2019 Vitelit.com | Tvorba eshopu na míru grafické studio Designcrew