Vitelit.com

Prémiová péče o Vaše zdraví - VITELIT Intense Trinity

  • 27.09.2019
  • Prémiová péče o Vaše zdraví - VITELIT Intense Trinity

Cítíte se vyčerpaní, bez energie nebo jste často nemocní? S největší pravděpodobností za to může nedostatek vitamínů a minerálů. Vlivem okolního znečištěného prostředí, nekvalitního jídla a stresu, nemá organismus většiny lidí dostatek vitamínů pro obranu před externími faktory ohrožujícími zdraví.


Možná užíváte nejrůznější vitamínové doplňky stravy a váš zdravotní stav se stále nelepší. Je to způsobeno tím, že některé vitaminy a minerály mezi sebou nejsou kompatibilní. V některých případech fungují dokonce proti sobě navzájem, což může mít na lidské zdraví negativní dopad. Naštěstí existuje řešení. Vitaminový komplex Vitelit Intense Trinity obsahuje unikátní složení vitamínů a minerálů, které působí ve vzájemné synergii a dodají vašemu tělu potřebné látky ve správnou dobu.


Proč je Vitelit Intense Trinity lepší než ostatní vitaminové doplňky?


Vitelit Intense Trinity je vyroben pouze z velmi kvalitních komponentů a je zdrojem všech vitamínů a minerálů potřebných k podpoře imunity a normalizaci metabolismu. Na rozdíl od běžných vitaminových doplňků stravy obsahuje Vitelit Intense Trinity vitamíny a minerály ve speciálních dávkách a kombinacích, tak, aby se jejich účinky vzájemně nepotlačovaly, ale naopak posilovaly. Jelikož různé typy vitamínů a minerálů je vhodné brát v různou denní dobu, je užívání Vitelitu rozděleno do 3 dávek, ráno, v poledne a večer. V každou denní dobu tak dostanete přesně takovou kombinaci vitaminů a minerálů, jakou zrovna potřebujete.Pro koho je Vitelit Intense Trinity určen?


Výhody přípravku ocení zejména lidé, kteří mají fyzicky náročnou nebo stresující práci, sportovci nebo manažeři. Velkým přínosem je i pro starší lidi, kteří často trpí nedostatkem vitamínů a minerálů. Užívání přípravku Vitelit Intense Trinity vás zbaví pocitu únavy, dodá vám energii, nastartuje vaši imunitu a umožní vám prožít delší a aktivnější život. 

 


Tags: vitalita


Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde vás budeme pravidelně informovat o nových článcích z našeho blogu, nových produktech a speciálních akcích a slevách našich doplňků stravy.

REGISTROVAT / PŘIHLÁSIT >
© 2019 Vitelit.com | Tvorba eshopu na míru grafické studio Designcrew