• VITELIT HETOXAN

Výživový doplňěk stravy je unikátní přípravek na regeneraci jater. Vzhledem k tomu, že kvůli patologiím jater se rozvíjí choroby i jiných orgánů, a léčba ve zvlášť zanedbaných případech již nebude efektivní, je naprosto nezbytné zamyslet se nad ochranou naší nejvýznamnější žlázy vnitřní sekrece ještě před tím.  V boji s těmito problémy našim pomocníkem bude biokomplex Hetoxan, vyráběný společností VITELIT. Jeho ideálně vyvážené složky mají stabilizační účinek na membrány, a také čistící, protizánětlivý, antifibrotický a antioxidační účinek, vzájemně se doplňují a posilují léčivý efekt během ozdravování buněk jater. Doporučujeme prokonzultovat užívání tohoto přípravku s Vašim lékařem. Biologický aktivní doplněk. Není léčivým přípravkem.


Způsob užití a dávkování: dospělé a děti od 14 let: denně celý obsah sáčku během jídla nebo po jídle. Obsah sáčku musí být rozmíchán v malém množství vody (150-200 ml) pokojové teploty. Lze užívat celou denní dávku najednou.


Důležité informace: je možná individuální nesnášenlivost jednotlivých látek. Před užitím doporučujeme se prokonzultovat Vašim lékařem. Komplex vitamínů a minerálů Vitelit Hetoxan® není plnohodnotnou náhražkou stravy, a nemůže být užíván jako náhrada jiné medikace nebo předepsaných léků. Není doporučeno pro děti do 14 let. Nepoužívejte, je-li folie na obalu poškozena. Minimální doba trvanlivosti viz boční strana obalu. Bez lepku.


hmotnost: 300 g

Druh balení: v balení 30 sáčku, hmotnost každého10 g.

Skladování: na suchém místě chráněném před přímým slunečným zářením, mimo dosah dětí, při teplotě nepřesahující 25° C.


Produkt se prodává bez receptu v lékárnách, potravinových nebo specializovaných obchodech.

Napsat recenzi

Note: HTML znaky nejsou povoleny!
    Špatný           Dobrý

VITELIT HETOXAN

  • Výrobce: Vitelit
  • Produktový kód: HETOXAN
  • Dostupnost: Skladem
  • 101 Kč


    Odběr aktuálních novinek    REGISTROVAT / PŘIHLÁSIT

© 2019 Vitelit.com | Tvorba eshopu na míru grafické studio Designcrew