• VITELIT NUTRINORM

Výzivový doplněk stravy biokomplex NutriNorm s unikátním složením, které pomáhá normalizaci fungování žaludku a střev, čistí organismus od toxinů a škodlivých látek, zlepšuje zpracování živit přijímaných s potravou, chrání sliznici a obnovuje acidobazickou rovnováhu organismu. Přípravek NutriNorm obsahuje mimo jiné přírodní složky - skořici, heřmánek, otruby, buničinu a omega-3 kyseliny. Tyto složky nejenom zlepšují fungování gastrointestinálního traktu, ale posílí celkové zdraví organismu, zvýší imunitu, celkový tonus a také i jeho odolnost vůči stresu a vnějším faktorům. Doporučujeme prokonzultovat užívání tohoto přípravku s Vašim lékařem. Biologický aktivní doplněk. Není léčivým přípravkem.


Způsob užití a dávkování: dospělé a děti od 14 let: denně celý obsah sáčku během jídla nebo po jídle. Obsah sáčku musí být rozmíchán v malém množství vody (150-200 ml) pokojové teploty. Lze užívat celou denní dávku najednou.


Důležité informace: je možná individuální nesnášenlivost jednotlivých látek. Před užitím doporučujeme se prokonzultovat Vašim lékařem. Komplex vitamínů a minerálů NutriNorm ® není plnohodnotnou náhražkou stravy, a nemůže být užíván jako náhrada jiné medikace nebo předepsaných léků. Není doporučeno pro děti do 14 let. Nepoužívejte, je-li folie na obalu poškozena. Minimální doba trvanlivosti viz boční strana obalu. Bez lepku.


Hmotnost: 300 g

Druh balení: v balení 30 sáčku, hmotnost každého10 g.

Skladování: na suchém místě chráněném před přímým slunečným zářením, mimo dosah dětí, při teplotě nepřesahující 25° C.Napsat recenzi

Note: HTML znaky nejsou povoleny!
    Špatný           Dobrý

VITELIT NUTRINORM

  • Produktový kód: NUTRINORM
  • Dostupnost: Skladem
  • 125 Kč


    Odběr aktuálních novinek    REGISTROVAT / PŘIHLÁSIT

© 2019 Vitelit.com | Tvorba eshopu na míru grafické studio Designcrew