• VITELIT BALANS

Výživový doplňek stravy biokomplex BALANS® od společnosti VITELIT byl vyvinut pro prevenci a posílení imunitního systému dospělých. Používá se při prevenci a komplexní léčbě dlouhotrvajících a pomalu probíhajících nachlazení, chřipky, akutních respiratorních onemocnění. Komplex obsahuje kombinaci důležitých pro organismus přírodních vitamínů, minerálů a bioelementů, které jsou nezbytné pro imunitní systém. Doporučujeme prokonzultovat užívání tohoto přípravku s Vašim lékařem. Biologický aktivní doplněk. Není léčivým přípravkem.


Způsob užití a dávkování: dospělé a děti od 14 let: denně celý obsah sáčku během jídla nebo po jídle. Obsah sáčku musí být rozmíchán v malém množství vody (150-200 ml) pokojové teploty. Lze užívat celou denní dávku najednou.


Důležité informace: je možná individuální nesnášenlivost jednotlivých látek. Před užitím doporučujeme se prokonzultovat Vašim lékařem. Komplex vitamínů a minerálů Vitelit Balans® není plnohodnotnou náhražkou stravy, a nemůže být užíván jako náhrada jiné medikace nebo předepsaných léků. Není doporučeno pro děti do 14 let. Nepoužívejte, je-li folie na obalu poškozena. Minimální doba trvanlivosti viz boční strana obalu. Bez lepku.


hmotnost: 300 g

Druh balení: v balení 30 sáčku, hmotnost každého 10 g.

Skladování: na suchém místě chráněném před přímým slunečným zářením, mimo dosah dětí, při teplotě nepřesahující 25° C.


Produkt se prodává bez receptu v lékárnách, potravinových nebo specializovaných obchodech.

Napsat recenzi

Note: HTML znaky nejsou povoleny!
    Špatný           Dobrý

VITELIT BALANS

  • Výrobce: Vitelit
  • Produktový kód: BALANS
  • Dostupnost: Skladem
  • 345 Kč


    Odběr aktuálních novinek    REGISTROVAT / PŘIHLÁSIT

© 2019 Vitelit.com | Tvorba eshopu na míru grafické studio Designcrew