• VITELIT CARDIO

Lidské srdce je, dá se říct, silnou svalovou pumpou. Každý den se srdce stahuje a uvolňuje asi 100000 krát, a pumpuje více než 7600 litrů krve. Cévy a kapiláry protínající všechny lidské orgány a tkáně doručují každé buňce těla všechny potřebné živiny, takže jejich role pro naše zdraví nemůže být přeceňována. Při strukturální změně cév a kapilár buňky hladoví, trpí na nedostatek kyslíku, protože cévy neplní řádně svojí funkci. Stav srdce, cév a kapilár určuje celkové zdraví organismu. Díky svému vyváženému přírodnímu složení komplex VITELIT Cardio chrání stěny cév, zlepšuje trofiku srdečných svalových vláken, napomáhá zlepšení funkčního stavu kardiovaskulární soustavy, snížení viskozity krve a zlepšení krevního oběhu, stabilizaci srdečního rytmu, normalizaci arteriálního tlaku, snížení hladiny cholesterolu, díky čemuž udržuje fyziologické funkce jiných orgánů a soustav v normálu. Doporučujeme prokonzultovat užívání tohoto přípravku s Vašim lékařem. Biologický aktivní doplněk. Není léčivým přípravkem.


Způsob užití a dávkování: dospělé a děti od 14 let: denně celý obsah sáčku během jídla nebo po jídle. Obsah sáčku musí být rozmíchán v malém množství vody (150-200 ml) pokojové teploty. Lze užívat celou denní dávku najednou.


Důležité informace: je možná individuální nesnášenlivost jednotlivých látek. Před užitím doporučujeme se prokonzultovat Vašim lékařem. Komplex vitamínů a minerálů Vitelit Cardio® není plnohodnotnou náhražkou stravy, a nemůže být užíván jako náhrada jiné medikace nebo předepsaných léků. Není doporučeno pro děti do 14 let. Nepoužívejte, je-li folie na obalu poškozena. Minimální doba trvanlivosti viz boční strana obalu. Bez lepku.


hmotnost: 300 g

Druh balení: v balení 30 sáčku, hmotnost každého10 g.

Skladování: na suchém místě chráněném před přímým slunečným zářením, mimo dosah dětí, při teplotě nepřesahující 25° C.


Produkt se prodává bez receptu v lékárnách, potravinových nebo specializovaných obchodech.Napsat recenzi

Note: HTML znaky nejsou povoleny!
    Špatný           Dobrý

VITELIT CARDIO

  • Výrobce: Vitelit
  • Produktový kód: CARDIO
  • Dostupnost: Skladem
  • 345 Kč


    Odběr aktuálních novinek    REGISTROVAT / PŘIHLÁSIT

© 2019 Vitelit.com | Tvorba eshopu na míru grafické studio Designcrew